2726
عنوان

دوست داشتید مجردبودید الان خونه مامانتون بودید راحت می خوابیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اینکه زندگی سختی دارم اما نه دلم نمیخاد تازگیا مامانم خیلی تیکه میپرونه نمیدونم فازشچیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔

راستش نه ...با اینکه خونه پدرم خیلی راحتم و بهم احترام میذارن ولی دلم واسه قبلاً که خانوم خونه خودم بودم تنگ شده 😔😔

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
چه فکرخیالی اخه مجردداره.  میشه بگید

کار

درس

فشار خانواده

بی پولی 

بی مهری 

مریضی 

کمبود تو خیلی چیزا

ازدواج

و هزار و یک دغدغه دیگه

دغدغه متاهلا چیه؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

چی بگم بین دو راهی گیرم انداختی😂😂😂

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
با اینکه زندگی سختی دارم اما نه دلم نمیخاد تازگیا مامانم خیلی تیکه میپرونه نمیدونم فازشچیه

مامان منم خیلی تیکه میپرونه 

داغونم کرده 😓

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
الان با مامانم تو پشه بند کنار هم خوابیدیم. خوبه. ولی خوب دوستم دارم دیگه متاهل بشم.هم سنم به مرزه ...

عزیزم چ سوالی میشه ازت پرسید؟؟حس شیشمی؟

امضات منظورمه

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
2706