2726

بچه ها یه قسط ده تومنیه ده نفر ماهی یه تومن

دوتا اسم نوشتم

بعد شرطش اینه که : (پیام سرگروهو میفرستم)

اگه هم کسی دو اسم داشته باشه اگه بخواد پشت سر هم بهش بدم فقط براش یه اسم داخل قرعه میندازم تا شانسش با کسایی که یه اسم نوشتن برابر باشه و حق کسی ضایع نشه.ولی اگه نخواین پشت سر هم ببرین دو اسم میندازم داخل قرعه

شما بودید یه اسم میدادید یا دو اسم؟😐

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا دو اسم

اگه آخر افتادی چی؟ دوتا پشت همش میدن بهت میگن بدو خونتون😐

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728

آره دوتا اسم بدی هم خوبه، بگو یکیش واسه خودمه، یکیش واسه خواهرم مثلا

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بستگی داره بخای چکار کنی با اون پول. اگه همشو یجا لازم داری یه اسم بزار

همشو باهم میخام ولی زودم میخامش

ولی از یه طرفم پول تو حساب دارم که نمیخام بهش دست بزنم ولی اگه یه اسمم در بیاد میتونم موقتا ده تومنم از خساب در بیارم کارمو انجام بدم و بعدا برش گردونم به حسابم

از یه طدفم شانسم خوبه واسه قرعه کشی..ممکنه همین اسم دوم سوم اسمم دربیاد..اون موقع اگه دو اسم داده باشم زورم‌میاد😶

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)