2737
2734

سلام بچه ها  من خواهرم ماهی دوماهی یکبار هم نمیاد بهم سر بزنه رنگم نمیزنه فقط تو وات پیام میده بهم گاهی حال بچه هامو میپرسه هرروز خونه ی مادرشوهرش هست که کوچه پشتی ماست ولی حاضر نیست بیاد یه سر بهم بزنه هروقتم میگقتم میخوایم بیایم خونتون بهونه جور میکرد میگم نیستیم یا .... خلاصه منم دیگه زیاد پی گیرش نمیشم زنگ و اینا نمیزنم بهش بعد دخترش ۱۴سالشه بعضی وقتا میگه مثلا خاله برام شارژ بخر پول بهم یدع منم چون دوستش دارم بهش میدادم تاامروز گفت خاله داری ۱۰۰بدی گفتم ن ندارم خیلی ناراحتم ازشون اینم بگم باباش بیکاره مدتیه حالا عذاب وجدان دارم 

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدادی میگفتی قرض باشع بعدا بده بهم

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             
2738

بنظرمن اگ بتونی کمک کنی بااین شرایط ثواب داره خواهرت شاید هنوز ب بلوغ عاطفی نرسیده شماکه نباید مثل اون باشی باید خانمیت نشون بدی اما اگ خواهرن با شوهرش،خبر ندارن بیخبز پول نده بهش

کم کم رابطت رو قطع کن

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2706