2733
2734
عنوان

سقزی ها کجاااان؟

737 بازدید | 27 پست

بچه‌ها.یه اژلاعاتی در مورد سقز میخواستم.رسم و رسوماتسون چطوره؟نسبت به عروس چه دیدی دارن؟

دختر خواهرشوهرم قراره عروس سقزی ها بشه.خودمون اصفهانی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تا قبل شش سالگی اونجا بودم😁😁

چیزی از رسم و رسوم نمیدونم🌸🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738
اها ،کردها که خیلی خوبن من دوسشون دارم

اره می‌دونم.ولی نمیدونم چرا پلید شدم.دلم میخواد با سلیقه خواهرشوهررم و دخترش جور نباشن و اذیت سن.چون دخترش خیلی تو دوران عقدم اذیت و بی احترامی کردن.میدونم فکرم اشتباهه ولی همش حس انتقام دارم.دلم میخاد اذیت شه🙁

اره می‌دونم.ولی نمیدونم چرا پلید شدم.دلم میخواد با سلیقه خواهرشوهررم و دخترش جور نباشن و اذیت سن.چون ...

😅😅😅😅بیخیال بابا ، ادم اگه بخواد هی به گذشته فکر کنه پیر میشه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
اره.ولب اخه نمیدونی این دختر چه اعجوبه ای هست.با رفتارها و حرفهاش ادمو آزار میده

خب خودت باید جوابشو میدادی که نمونه تو دلت الان که دیگه گذشته 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
اخه ادم حاضرجوابی نیستم.هر از گاهی هم که جواب دادم.به ضررن شده و صدبرابر تلافی کرده

خب الان اگه ارزو کنی اون زندگی خوبی نداشته باشه چیزی بهت میرسه عزیزم ؟ نه والا 

فقط اون انرژی منفی که درونت هست حال خودتو هم بد میکنه ،بیخیال باش ،دنیا جوابشو میده نگران نباش

2706