2733
2734
عنوان

دوستان کیا دفتر شکرگزاری دارین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8144 بازدید | 38 پست
من دارم 28 دوره هم تو کانال خانم دکتر مجیدی هستم.بله که نتیجه دیدم هرچی دارم وندارم ازونروز شروع دار ...

میتونین لینک کانالشو بهم بدین

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
من هنوز شروع نکردم  الان باید بات چیزایی ک دارم خداروشکر کنم و چیزایی ک میخوام رو هم بنویسم؟

آؤه عزیزم فقط طوری بابتشون خداروشکر کن و تجسمشون کن که انگار قراره به زودی به دستشون بیاری و این به دست آوردن قطعیه نه احتمالی

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم، هر روز مینویسم 

چ خوب

میتونی راهنماییم کنی

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
من دارم 28 دوره هم تو کانال خانم دکتر مجیدی هستم.بله که نتیجه دیدم هرچی دارم وندارم ازونروز شروع دار ...

چ کانالیه هزینه داره

عشق جانم   توهمه زندگیمی پادشا قلبم  همیشه باش ازروزی ک واردزندگیم شدی انگارخداهمه ی دنیا روبهم داده یه تارموت وبادنیاعوض نمیکنم توعاشق ترین مرددنیایی ک عاشقانه دوستم داره ومن ب این عشق ایمان دارم پادشاه زندگیم افتخارمیکنم ب داشتنت خداجون مراقب یکی یدونم باش همیشه.سایت بالاسرزندگیمون ونی نی های آیندمون نفسم عاشقتم دلبرجان هرلحظه ک بهم میگی دوستت دارم جون میگیرم برای همتون آرزوی همچین عشقی دارم وخوشبخت بودن کنارعشقتون آرزودارم همتون ب عشقتون برسین وحاجت رواشین الهی آمین   دوکاربره
2731
آؤه عزیزم فقط طوری بابتشون خداروشکر کن و تجسمشون کن که انگار قراره به زودی به دستشون بیاری و این به ...

یعنی مثلا بابت چیزی ک ارزومه 

ی جدری خداروشکر کنم انگار بهش رسیدم الان؟

آؤه عزیزم فقط طوری بابتشون خداروشکر کن و تجسمشون کن که انگار قراره به زودی به دستشون بیاری و این به ...

خیلی دوس دارم حالم خوب بشه همینجور ک میگی 

عشق جانم   توهمه زندگیمی پادشا قلبم  همیشه باش ازروزی ک واردزندگیم شدی انگارخداهمه ی دنیا روبهم داده یه تارموت وبادنیاعوض نمیکنم توعاشق ترین مرددنیایی ک عاشقانه دوستم داره ومن ب این عشق ایمان دارم پادشاه زندگیم افتخارمیکنم ب داشتنت خداجون مراقب یکی یدونم باش همیشه.سایت بالاسرزندگیمون ونی نی های آیندمون نفسم عاشقتم دلبرجان هرلحظه ک بهم میگی دوستت دارم جون میگیرم برای همتون آرزوی همچین عشقی دارم وخوشبخت بودن کنارعشقتون آرزودارم همتون ب عشقتون برسین وحاجت رواشین الهی آمین   دوکاربره
بله گل

گلم راهنمای کن چجوری قشنگ توضیح بده

2738
بله گل

ممنون عزیزم

میشه عزیزم مطمئن باش کتاب معجزه شکرگزاری رو حتما بخون 

گلم اسمش کتاب شکرگزاریع

من تا حالا شکرگزاری با هروز نوشتنو امتحان نکردم ولی کلا تو کانالا و پیج ها دیدم میگن وقتی چیزیو میخوای باید جوری شکر گزاری کنی که انگار همین الان داریش و بهش رسیدی . 

مثلا اگه مجردی و ازدواج خوب میخوای باید بگی خدایا شکرت که بهم یک همسر همه چی تموم و پولدار و خوشتیپ و با اخلاق دادی ، خدایا شکرت همسری که بهم دادیو خیلی دوسش دارم و ....

خدا حواسش به من هست ❤
گلم راهنمای کن چجوری قشنگ توضیح بده

ببین عزیزم اول اینکه یه دفتر گوگولی بردار و با کلی ذوق بغل هر خواسته ای که داری یه قلب کوچولو بکش و خواسته ات رو بنویس مثلا یه خونه میخوای این مدلی بنویس

❣خدا جونم ممنون بابت اون خونه نقلی قشنگی که میخوام صاحبش بشم مطمئنم کلی حال خوب رو قراره توش تجربه کنم 

خب حالا خواسته رو نوشتی کاملا تصورش میکنی و شروع میکنی به تشکر کردن درباره چیزی که الان در همون زمینه داری مثلا خدایا شکرت که من یه خانواده سالم دارم ممنون که یه سقف بالاسرمونه ممنون که همیشه لبخند رو لبامونه ممنون که اون لحظه وجودتو حس کردم و دستمو گرفتی و ....

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2706