2733
2734
عنوان

رویاهای قشنگتونو بگین؟!

222 بازدید | 47 پست

رویات چیع؟!🤤💖

من خودم رویام اینه توی یه کشوری باشم که یه دختر مجرد بتونه به تنهایی زندگی کنه بدون ترسی....یه خونه کوچولو داشته باشم که دکوراسیونش صورتی باشع 🤤💗 هیچکی هم پیشم نباشع صبح برم سر کار بعدش بیام خونه ام بدون هیچ غر غری تنهای تنها باشم... بتونم با صدای بلند بخندم یا گریه کنم آهنگو تا آخر زیاد کنم برقصم خوانندگی کنم....وایی حتی تصورشم منو میکشه.... بدون هیچ غر غری خوش باشم😍💙

➖⃟💛•• 𝓣𝓡𝓔𝓐𝓣 𝓔𝓥𝓔𝓡𝓨𝓞𝓝𝓔 𝓛𝓘𝓚𝓔 𝓣𝓗𝓔𝓜𝓢𝓔𝓛𝓥𝓔𝓢 با هرکي مثلِ خودش . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی که بتونم به اندازه ای بزرگ از نظر قلبی بشم که بتونم مسئولیت هایی که در فکر دارم رو اجرا کنم&nbs ...

ایشالله گل مع 😄🤍

2731

یه روزی یه کپی از من بیاد عین خودم 

بعد من وسایلم رو جمع کنم لباس هرچی برم تو یه کلبه بزرگککک تو جنگل با چند تا سگ و اسب تنها بمونم و اطرافم آدمیزاد و گوشی نباشه 

فقط ماهی یه بار بیام شهر و وسایل بخرم دوباره برگردم

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
یه روزی یه کپی از من بیاد عین خودم  بعد من وسایلم رو جمع کنم لباس هرچی برم تو یه کلبه بزرگککک ...

بمولا رویای تنها بودن خیلی خوشگلع خیلیییییی😍

بمولا رویای تنها بودن خیلی خوشگلع خیلیییییی😍

خیلییی 

به شرطی که تنهایی انتخابی باشه نه مرگ و اجبار

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
ارامش داشته باشم

آرامش.... رویای قشنگیه ولی با وجود آدما فک نکنم رویات بر آورده شه🙂💛

2738

منم دوست دارم مستقل باشم ازاد باشمم همه جا بتونم برم ی ماشین میلیونی زیر پام باشه 😆 بعد حتی ازدواجم کردم شوهرم ازادم بزاره کلی بهم اعتماد داشته باشه هرچی دارع نداره در اختیارم بزاره

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
رویای قشنگم اینه که لاغر و خوش هیکل بشم و موهای بلند و سالمی داشته باشم 

لا اقل خوبیش اینه که رویاتو میتونی بر آورده کنی😄من دارم قدرشو نمیدونم خدایا ببخشی🥺

2706