2737
2734
عنوان

مامانم غذا درست نمیکنه برامون

637 بازدید | 29 پست

هر وقت عروساش و پسراش مبرن شام میزاره هر وفت منو شوهرم مبره همش مبگ چی میخورین یا تا ساعت ۱۱ همش میگ برم درست کنم مثلا فلان چیزو منم میگ ن دستت درد نکنه الان اومدیم  تا الان هیچ شامی نذاشته حالا فرداشب داداشم ابنا میخوان بیان خونش میگ میخوام فسنجون بزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر دوسته دیگه،تو هم رودروایسی رو بزار کنار خودت برو غذا درست کن،زشته شام و نهار ندین ب شوهرت

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2738

معلومه چون شما دخترشون هستید و با شما راحته .منم همین طورم .اجازه نمیدم مادرم بخاطر من خودشو به زحمت بندازه

*- اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .*- اَللّهُمَّ الرْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ.
2706