2737
2734
عنوان

فانتزیتون برای ازدواج چیه

418 بازدید | 58 پست

من خودم خیلی دوست دارم همسرم با ایمان باشه 

دوست داریم یه خونه نقلی با یه حیاط کوچولوی دلبر داشته باشم که توش به باغچه خوشگلی باشه 

خیلی باحال میشه 

به نظرم هرکسی یه ایده آلی داره 

یڪ نفر ماندھ از این قوم کھ بر می‌گردد !

طرف مُرده باشه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شوهرم باایمان چشم پاک باش

عاشقم باش

وفادار

علاقه به کار فنی

خونمون اپارتمانی

ترانس دار

گلخونه داشت باشیم

شبا باهم سریال کره ای ببینیم

هی گیر بده اینا چیه میبینی😁

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد

همه ی ویژگی های خوب رو داره

فقط بابا هم بشه .تمام دیگ😍

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          
2706