2733
2734

به نظرم خانمی که از فضای مجازی زیاد استفاده نکنه یعنی معتادش نباشه..به همه جوانب زندگیش توجه کنه..برای زیباییش وقت بزاره..مرتب باشه..حال خودشو خوب کنه..به گیاه اهمیت بده..روابط عمومیش خوب باشه..شما هم بگین.و چقد برای رسیدن به ایده التون تلاش کردید؟ راضی هستید از خودتون یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر شخصیم اینه که به توانایی هاش باور داشته باشه ، امیدوار باشه و روی‌خودش خیلی حساب کنه یعنی خودشو ضعیف نبینه از الفاظ بد استفاده نکنه به خودش فحش نده مثلا نگه منه فلان اون کارو کردم و سطح علمی خوبی داشته باشه و نظر منفی دیگران کمتر روش تاثیر داشته باشه و باعث نشه نسبت به خودش حس بدی پیدا کنه و اینجور چیزا.خودشو بپذیره از نظر ظاهری به خصوص.

2728

کتاب بخونه 

به خودش اهمیت بده و روی رشدش توی تمامی زمینه ها وقت بزاره

بدونه کی و کجا جدی و محکم باشه و کجا شاد و شوخ

امضامم بخون..!!!

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2738
کتاب بخونه  به خودش اهمیت بده و روی رشدش توی تمامی زمینه ها وقت بزاره بدونه کی و کجا جدی و مح ...

خیلی هم عاااالی..امضات عاااالی بود..کلی خوشم اومد..حالتو خریدارم😁

متاسفانه به همشون نرسیدم فعلا ولی در تلاشم که برسم و به بعضی هاش هم تونستم برسم‌ و این باعث شد بعضی ...

خب خداروشکر..این صفات هر چقدر هم برسی بازم کمال بالاتری هم دارن..پس کمال گرایی زیاد فقط ادمو ناامید می کنه..همینکه ادم از دیروزش بهتر باشه یعنی دلیل برای راضی بودن

خیلی هم عاااالی..امضات عاااالی بود..کلی خوشم اومد..حالتو خریدارم😁

ممنون عزیزم 

تنها نکته مهم که هیچ کس توجه نمیکنه کتاب خوندنه انقدر نکته یاد میگیری و سعی میکنی توی زندگی روز مرت خودتو جای شخصیت اصلی و قهرمان کتاب بزاری که به خودت میای و میبینی تو همه ی زمینه ها رشد داشتی و کلی تغییر کردی

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2706