2726
عنوان

آبروم جلو جاریم بردن

1102 بازدید | 49 پست

من شوهرم شیمی درمانی میشه اکثرا اینجا جریان و میدونند بخاطر اینکه من تو شهرستان زندگی مبکنم امکانات پزشکی نبود مجبور شدم برم شهر خودمون خونه بابام تا درمان شوهرم شروع کنیم  اینا البته خودشون هم اصرار داشتن بعد یه مدت مامانم دیگه تحملش سر اومد گفت حوصله. ندارم همین طور بحث و دعوا شروع می‌کرد خلاصه با آبرو ریزی مارا بیرون کردن منم برگشتم شهرستان تو خونه خودم و دیگه شوهرم و با مکافات میبرم یه شهر دیگه تزریق انجام میده با این تفاوت که شهر خودم تو مطب انجام می‌داد و می اومدیم خونه اما اینجا باید سه روز بستری بشه من دیگه جواب تلفن مامان وبابام نمیدم چون تو بدترین شرایط پشتم خالی کردن 😔 😔 حالا دیروز زنگ برادر شوهرم زدن که جواب گوشی مارا نمیدن اگه بچه هاش تو کوچه دیدی زنگ بزن باهاشون حرف بزنم جاریم بهم گفت خجالت کشیدم اخه من نگفتم که با خانواده ام قهرم گفتم اونجا خسته شده بودیم برگشتیم همش زنگ می‌زنند برادر شوهرام آمار مارا میگیرن اخه مگه من پیششون نبودم بیرونم نکردن چی میخوان دیگه خسته شدم 😔 😔 😔 😔 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب مادرت زنگ بزن بگو دیگه ب برادرشوهرت زنگ نزنن 

با پدر مادرت هم آشتی کن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
آخی چ سخت بهشون بگو دیگه زنگ. نزنن

گفتم اما فقط قصد دارن ابروم ببرم کن کارها اینا پنهان میکنم میگم خانواده شوهرم نفهمن اونا خودشون جار می‌زنند 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر سخت.انشاله خدا به حق امام زمان کمکتون کنه و شوهرتون شفا پیدا کنند.خیلی ناراحت شدم.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

خدا ب حق امام غریب ب شوهرت سلامتی بده و برات حفظش کنه

با این پدرو مادری ک تو داری

خدا شوهرتو ازت نمیگیره مطمن باش 

بیماریش فقط واسه این بود ک دوست و دشمنو بشناسی

خیلی درکت میککم

منم اصن ندارمشون

ب مادرت زنگ بزن بگو دیگه ب برادرشوهرت زنگ نزنن  با پدر مادرت هم آشتی کن

نمی تونم من تو شرایط سختی بودم و هستم اما حمایتم نکردن تازه کنایه و تنه هم بهم زدن ابروم هم بردن همه را خودم تنها پشت سر گذاشتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706