2737
2734
عنوان

دلم....

115 بازدید | 12 پست

بچها از بی پولی بدم میاد... الان یکم شرایط سخت شده برامون تا مهرماه نمیتونم هیچ خریدی کنم...همش نگاه دستم میکنم میگم خب حالا این انگشتر ب چ دردی میخوره بفروش برو بازار خرید کن حالت خوب بشه  دیونه نیستم بنظرتون؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیف پولتو باخودت نبر بیرون برو فقط تماشا کن وحس خرید ازسرت میافته. 

تموم پس اندازم ۶ تمن بود ک شوهرم ب پول نیاز داشت دادم بهش...الان پنجاه تمن تو کارتمه  برم بازار نخرم بیشتر گرفته میشم.....کاش یاد می‌گرفتم زیاد نخرم ک الان ک نیست درکم بالا بود از شرایط 

2738
همیشه که کارت پر پول نیست  .ولی عادت میکنی اینجوری که کنترل کیف پولت رو داشته باشی. این نصیحت ا ...

آره واقعا نمیدونم چرا بازار خرابه شوهرم ماهی دو تمن اجاره میده اونوقت ۴ تمن در میاره ی قسط ازدواج ک بدیم ی مقدار هم خرج خوراک دیگ هیچی نمیمونه برامون تازه رهن بالا دادیم پس اندازی دیگ نداریم

خب حرص وجوش نخور  حالا خدایی نکرده خودتم مریض میشی. بیخیال باش  پول میاد طرفتون. اوضاع پولی همه فعلا  گاهی خوبه گاهی ناراضی ! انشاالله کیفت پر پول بشه دوباره. 🙏