2703
2553
عنوان

کادو واسه پسر لطفا بگید:(

216 بازدید | 15 پست

بچه ها برای یه پسر  بع غیر از ساعت،انگشتر،لباس ،ادکلن، چرم چی پیشنهاد دارید😑

دلم میخواد یه چیز دست ساز بهش بدم نظر شما روی چیه🙄

پولش برام مهم نیست ولی فراهم کردنش و رفتن و خریدنش نمیتونم🤦‍♀️

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱

ماگ

هدفون

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برو سایت فروشگاه اوا نگاره. خیلی خاصه

ی پلاک میتونی سفارش بدی. ک با اسکن صدات پخش شه براش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
برو سایت فروشگاه اوا نگاره. خیلی خاصه ی پلاک میتونی سفارش بدی. ک با اسکن صدات پخش شه براش

فروشگاه اوا؟

بد میشه اعتماد کرد به سایتش

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱
2714
فروشگاه اوا؟ بد میشه اعتماد کرد به سایتش

آوانگاره. معتبره و کلی معروفه. خودمم خرید داشتم. چطوری میگید بد میشه اعتماد کرد بهش؟ تجربه خرید ازش داری؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
پیج اینستاش داری؟

سایتش خرید داشتم. اینستاگرام ندارم و اطلاع ندارم

2706