2733
2734

سلام دوستان پسرکوچیکه م 4 سالشه بزرگه حدود 13 

میزارمشون خونه میرم سرکار یه هفته 9 صبح تا 2 بعدازظهر، هفته ی بعدی 5 بعدازظهر تا 10 شب 

اوایل خوب بودن الان کوچیکه شب از خواب میپره میاد میگه توروخدا نرو، بزرگه هم خسته شده میگه همه ش باید با داداشم بازی کنم چکار کنم؟ 

حقوقم از این ماه 2 تومنه با بیمه 

شوهرم میگه نرو ماهی یه تومن میدم برای خودت 

البته خیلی شوهرم اذیتم کرده برای خرجی دادن و چیزای دیگه الان میگه پشیمونم قدرتو نمیدونستم و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نرو سرکار عزیزم.انشالله ک شوهرتم پول بت میده

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

عزیزم بچه وابستگیش کم میشه

بعدم وابستگی زیاد خوب نیست 

هیچی به اندازه مستقل بودن شما نه برای خودت خوبه نه برای بچت

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  

نمیدونم من خودم نمیتونم تو خونه بمونم باید کار داشته باشم

اما اگه شما مشکل نداری خب به بچه ها برس

عزیزم یاد خودم افتادم شبا میگفتم خدایااااا ی اتفاق بیفته مامانم فردا پیشم باشه...

اگ میتونی نرو بزا یکم بزرگتر شه

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
2706