2733
2734
یه شب قبل خواب رفتم دسشویی برقا خاموش تو اتاق موزیک گوشیش زیاد کرد رو تخت فکر کردم داره آهنگ گوش مید ...

کلا کمین کرده ببینه کی میری توالت😂😂😂

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم از وقتی خانوادش دعواش کردن بهتر شد دیگه شوخیاش سطحی شد 

چون یدفعه تو اتاق پخت بودم همیشه دروقغل میزدم اینبار یادم رفته بود 

اینم اومده بود تو رفت تو اتاق صدا از اتاق اومد اومدم بیرون دیدم صدای قیژ ییژ در و یه صداهای مزخرف میاد 

عقب عقب اومدم چاقو برداشتم تا برسم به در برم بیرون درم به اتاق نزدیک بود با چاقو و لباس خونه ای پریدم بیرون حیاط مادرشوهرم رسیدم همه رو بارخواب بودن دیدنم مونده بودن شوهرم بدوبدو اومد گفت منم نترس 

🙁🙁

اونجا همه باهاش بحث کردن 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

سلام، با نزدیک ترین فرد با ایشان موضوع را در میان بگذارید تا دست از این کار خطرناک بکشد، اگر نه شما هم مقابله به مثل کنید تا این موضوع برایش ازار دهنده بشود و همیشه فقط خودش در موضع ترساندن نباشد، با این کار خسته میشود. موفق باشید

2728
اونجوری ک میکشه منو اهل تلافی کردنه بعدا آب یخ میریزه سرم

یخوبگیربندازتولباسسش

یااگ خواب بووددصورتشوارایش کت عکس بگیر.

یاتخم مرغ بزن ب صوررتش صفت بشه

یاب تخت دستتاشوببندقل قلکش بده

بدبختی اینه اون لحظه اینقد تو شوک میرم یادم میره خودمو بزنم به غش اصلا فکرم از کار میفته   &nb ...

متنی که اتوسا گفت و نشونش بده

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2738
اونجوری ک میکشه منو اهل تلافی کردنه بعدا آب یخ میریزه سرم

ما تو ماشین بودیم شب بود بعد از ی جای تاریک رد میشدیم داشتیم در مورد جن حرف میزدیم دیدم ساکت شده منم با تعجب به روبرو نگاه میکردم ک یهو با صدااااای یللللند گفت بررررررررررررق نگیرههههه 🤧 یعنی تا حد سکته رفتم جوری پریدم رو هوا ک شوهرم دو ساعت داشت فرمونو گاز میگرفت 

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

وایییی شوهررررر منننننننن😐😐😐😐😐

کلید انداخته اومده تو اروممم نشسته 

من از  دستشویی اومدم و مث همیشه با خودم حرف میزنم😑 اییییییی خاک بر سرش با این خونش دستشویی شستم آبپاشیده از زیر در بیرونننننن بدممم میادددد😒رو تختیه رو بشورم زودتر و .....

همینجوری حرف میزدم یهو لامپاروخاموش کرد گفت گرررربههههههه کوشووولوووووو😑

گفت میخاستم بترسونمت دیدم سکته میکنی اصلا تو حاله خودتی 

ینی دهههه باررررر ترسوندم 

کی ط رو قشنگت کرده؟ 😆💃مست و ملنگت کرده؟👏👏👏
یخوبگیربندازتولباسسش یااگ خواب بووددصورتشوارایش کت عکس بگیر. یاتخم مرغ بزن ب صوررتش صفت بشه یاب ت ...

میخام مثل خودش بترسونمش اگه این کارارو کنم اون بدتر تلافی میکنه تخم مرغو ممکنه تو خواب بریزه دهنم یخو بندازه تو شورتم دستمو ببنده

یا رفته بودیم گلزار شهدا شب بود😑 داشتیم از قبرستون میومدیم بیرون چراغارو خاموش کرده ماشینو پارک کرده وسط 

وایییی داشتم میمیردممم چیزای ترسناککک تعریف میکرد

کی ط رو قشنگت کرده؟ 😆💃مست و ملنگت کرده؟👏👏👏
2706