2410
2553
آره من با کوچک ترین چیز پاهام سست میشه دیگه یکی همچین کنه سکته رو میزنم 

یکی از آشناها دایی خواهرزاده اش رو ترسوند

متاسفانه دختر خانم زمینگیر شد 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه شب دراز کشیدیم داشتیم فیلم میدیدم جای حساس فیلم من کاملا تمرکزم رو فیلم بود یهو گفت سوسک سوسک زیرته من از سوسک خیلی وحشت دارم بعد دهنم قفل شده بود نمیتونستم جیغ بزنم حتی پاهام بی حس شد اونم ترسید منو اونش کلی دید یهو بغلم کرد گفت بخدا چیزی نیس اسکلت کردم منم از ترسی ک خورده بودم گریه میکردم فقط اونم میخندید

2456
2714
یه شب دراز کشیدیم داشتیم فیلم میدیدم جای حساس فیلم من کاملا تمرکزم رو فیلم بود یهو گفت سوسک سوسک زیر ...

😒😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دختر‌که‌باشی‌..!حتی‌اگه‌قرآن‌هم‌بخونی‌پشت‌سرت‌حرف‌میزنن‌ میگویند‌باخدا‌رابطه‌دارد..⁦(。◕‿◕。)➜⁩
اینقدر ترسونده که شمارش از دستم در رفته، بگین من چجوری تلافی کنم  من ترسوندن بلد نیستم چندتا ر ...

کارای‌که‌بدش‌میاد 

شربت‌خاکشیردرست‌کن‌فلفل‌قرمز‌بریز 

توش‌بده‌بخورههههه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👻

دختر‌که‌باشی‌..!حتی‌اگه‌قرآن‌هم‌بخونی‌پشت‌سرت‌حرف‌میزنن‌ میگویند‌باخدا‌رابطه‌دارد..⁦(。◕‿◕。)➜⁩
لنگه شوهر من 😔  یکی میگفت یبار خودمو زدم به غش تا اب پاشیده صورتم خودمو مثلا بهوش کردم گفت دی ...

بدبختی اینه اون لحظه اینقد تو شوک میرم یادم میره خودمو بزنم به غش اصلا فکرم از کار میفته   

عزیزم ترسیدن ب مرور زمان باعث از کار افتادن کلیه میشه و حتی باعث ضعیف شدن قلب و سکته میشه یا با زبون خوش بهشون بگین اینکار اصلا جالب نیست یا این ک یبار دیگ ترسوندنتون حتی اگر خیلی هم نترسیدین حالت ترس شدید ب خودتون بگیرین و خودتونو بزنین ب غش و ضعف و مریضی حساب کار دستش بیاد

شماهم دنبال تلافی نباشید چون کلا ترسیدن بع انسان اسیب میزنه

2706