2726
عنوان

میخاپ زنمو ببوسم جلو همه خحالتش بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 3493 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیاید یه ختم صلواتی سفره ابوالفضلی چیزی نذر کنیم راحت شیم از دست این جوجه ها🤦‍♀️

۱۷ سالمه و از کار شما خندم میگیره ولی زشته این کار شما استارتر.ملتو مسخره کردی . حتما از من بزرگ تری.لطفا بزرگ شو .

روح پریشان در جسم خندان://
2728

حملههههههه

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
بچه ها معرفی میکنم اسی نمونه کارمه  سنتی صنعتی قاطی دادم بهش این در اومده خواستید در خدمتم

اره بده فردا میخام برم‌عروسی حالی ب حالی بشم😂

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪

@مادرشوهرتم    

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
😐😐😐😐😐😐😐😐😐دوستمع شوخی میکنع😐😐😐😐😐

الان گوش های دوتاتونو می پیچونم😂😂

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

یکی بیاد این بچه هارو از سایت جمع کنه

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
2706