2726

دوس پسرتون چجوریه ؟؟ مخصوصا اوایل اشنایی تون رفتاراش وحرفاش چیا بود ؟؟؟اینکه بهتون نزدیک بخوادبشه کم کم ،یا دسش بیاره مثلا بالاسرصندلی ات وو البته من بهش تذکردادم عقب کشید .چون نمیخوام اصلا تماسی داشته باشیم فقط میخوام دوستیمون عادی باشه .کسی هس اینجوری باشه رابطشون ؟؟اینم بگم متوجه شدم گرم هس اما درکل پسربدی نیس من کنارش اصلا استرش ندارم و احساس امنیت وارامش میکنم چون وحشتناک خودم استرسی هسم همینکه میبینمش اب رواتیشه برام عجیب وجالبه .خب شماها بگید دوس پسرتون چجوریه ؟؟ بعد چن مدتی باهاش جای تفریحی رفتید یا خارج ازشهر ؟بعدچه مدت اعتماد کردین و چطور متوجه بشم دنبال سواستفاده نیس ؟ادم رک هس و یکم پرو و بی پروا حرفش میزنه .

قصدتون جدیه؟

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

هر معیاری که داری رو باید بهش گوشزد کنی

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرا دوست میشن که استفاده کنن حالا تا جایی که طرف پا بده اصلا دوستی خوب نیست مگر اینکه قصد ازدواج داشته باشید، اصلا بهش اجازه نده بهت دست بزنه

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘

تجربه ای تو این زمینه زیاد ندارم ولی کتاب خوندم ببین دیگه بهش نگو مثلا میرین کافه ای جایی یا تو خیابون میرین اگه خواست دستشو بزاره پشتت یهو خودتو عقب بکش بگو چه گرمه یا وانمود کن شالت افتاده میخوای درس کنی یا خم شو کفشتو درست کن مستقیم نگو فعلا

اگه منظورت دوست عادیه، من با دوستای عادیم دستم میدم کلا لمس عادی مثل دست دادن برام مهم نیست

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 

همه پسرا همینن عزیزم.رابطه میخوان و برا همین رل زدن.اینکه بیاد خواستگاری یا نه ب وجدان طرف بستگی داره.من دوستم با یه پسره همجوره رابطه رو داشت ولی خواستگاریش هم رفت از طرفی یه دوست دیگم تا اون مرحله رفتن ولی پسره ولش کرد.ولی طبیعیه همه پسرا همینن

بهت پیشنهاد میکنم جایی دوری نری یا جایی نری که دونفره تنها باشین 

مطمن باش پشیپون میشی مطمن باش 🖐

دوست پسرت هرچقدر هم خوب باشه که دیگه از یوسف  بهتر نیس !

پس مواضب باش 

خب چرا یه روز ؟ 

نشد دیگه.. رل که نزدیم باز باهاش بحرفم... همیطوری چت کردیم از همه چی حرف زدیم.. بعدم دیگه دایرکت نداد یا اگه میداد در جواب استوریام ، جوابشو ک میدادم فقط لایک میکرد😕

تیکر کنکور💊💉پرستار می شوم💉💊
2706