2733
2734
عنوان

واییی مگه بستنی تو پریودی ضرر داره؟؟😳😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3926 بازدید | 80 پست
ینی الان یدونه بستنی خیلی تاثیر بدی میذاره؟؟😭 دردم یخورده بهتر شده ولی باز میترسم تاثیرش خیلی بد با ...

نه نترس پاشو چای دارچینی بخور 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس کی میخوای بدونی😤حرص میخورم اخه😂

چون هیشکی بهم نمیگه تو خانواده

مثلا مامانم چرا نباید بهم بگه

الان مامانم بیدار شد بجا اینکه درکم کنه سه تا لگد زد بهم دعوام کرد چرا برقارو روشن کردی سرم درد میکنه

خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است...🙃🥀 
تو از بندگان برگزیده خدایی😐 شکر کن فقط شکرررر

وااای منم بعضی وقتا دلم درد میگیره🥺😭😭😭😭

و فقط جیغغغغغ میزنم🙂😁😕❤

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
2731
چون هیشکی بهم نمیگه تو خانواده مثلا مامانم چرا نباید بهم بگه الان مامانم بیدار شد بجا اینکه درکم ک ...

عزیز دلم😞

نت سرچ کنی میاره برات و اینکه هم راهنماییت میکنن

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
نه نترس پاشو چای دارچینی بخور 

الان خودم رفتم چای گذاشتم

میترسم یه چیزیم بشه   یه ساعته خون ندیدم تو پد بهداشتی بدتر دارم میترسم😕

خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است...🙃🥀 
2738

درسته سردیه ولی بیخی بابا بستنیو با لذت بخور حالا هم یه چایی داغ نبات بزن یکم راه برو ایزی ایزی تامام تامام

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
تا چایی بذارممم😭 من از دل درد دارم مث حلزون میپیچم به خودم نمیتونم هیچکار کنم مامانمم خوابه گرچه اگ ...

عزیزم پتویی چیزی بپیچ دور شکمت گرم شی خیلی دردش کمتر میشه . سعی کن سردی نخوری گرمی بخور چایی اگه دارچین یا نبات داشتی بریز

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 

منم یکبار مثل شما شدم

پدرم درآمد 

با کیسه ابگرم و سشوار تحمل کردم 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706