2737
2734

عاقا من داشتم میسوختم از گرما یدونه بستنی از یخچال برداشتم بخورم خنک شم حین خوردنش دلم درد گرفت الان دارم میمیرم از دل درد😭😭😭😭😭😭😐چیکار کنم

خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است...🙃🥀 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چایی بخور دور شکمتو ببند ،    یا ی چادر بردار با اتو داغ کن ببند ب دور شکمت

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738

اره 

من. هر دفعه میخورم و به جای هفت روز ده. روز طول میکشه. تا خوب شم

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
چایی بخور دور شکمتو ببند ،    یا ی چادر بردار با اتو داغ کن ببند ب دور شکمت

تا چایی بذارممم😭 من از دل درد دارم مث حلزون میپیچم به خودم نمیتونم هیچکار کنم مامانمم خوابه گرچه اگه بیدارم بود کاری نمیکرد😭😭

خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است...🙃🥀 
2706