2733
2734
عنوان

مراقبت های پوستی

208 بازدید | 17 پست

سلام واسه پوستتون چیکارا میکنید؟ چه ماسک هایی استفاده می‌کنید لطفا اسمشون رو با کاراییشون رو بگید 

اگه لوازم آرایشی خوبی استفاده کردین که ازش راضی بودید هم بگید ممنون😅

حموم تا حموم با صابونه گلنار ميشورم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسپری گلاب

ماسک سفیده تخم

ماسک ذغال فعال و چسب چوب

کرم دور چشم دستساز از ی خانم مطمئن

کرم ضدجوش از همون خانم

روغن مالی ابرو و مژه

کرم پودر نمیزنم

محصولات شیمیایی نمیزنم

جدیدا هم از نت یاد گرفتم کرم ضدافتاب و ابرسان و تونر و ارایش پاک کن خونگی بدرستم

سرچ کنین میاد

حموم تا حموم با صابونه گلنار ميشورم

لایک کردم که بگم شبیهتم یهو امضاتو دیدم گرخیدم😂😂😂

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
اسپری گلاب ماسک سفیده تخم ماسک ذغال فعال و چسب چوب کرم دور چشم دستساز از ی خانم مطمئن کرم ضدجوش ...

میشه اگه حوصله داشتین بزارین؟مرسی❤

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
2738
لایک کردم که بگم شبیهتم یهو امضاتو دیدم گرخیدم😂😂😂

نترُس😈😅

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
نترُس😈😅

😂😂😂😂

2706