2737
2734
عنوان

حالم از مامانم بابام اجیم حتی خودخدا متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2193 بازدید | 86 پست
شما وسواس فکری دارید. مشاور میتونه خیلی کمکتون کنه. فکر کنم مشاورهای تلفنی رایگان هم هستند. کدوم شهر ...

اصفهان

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر خواهرت دست خودش نیست. میدونم خیلی سخته ولی تحمل کن و به خودت بگو همه این مشکلات موقته. شبها ...

بابت اینکه وقت گذاشید تایپ کردید  ممنونم گلم چشم 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
بابت اینکه وقت گذاشید تایپ کردید  ممنونم گلم چشم

خواهش میکنم.از ته دل امیدوارم حالتون بهتر بشه و بیاید اینجا خبر از حال خوبتون بدید. همه تلاشتون رو برای رفع مشکلتون بکنید. مطمئنم اگه این کار رو بکنید موفق میشید. 

2731
خواهش میکنم.از ته دل امیدوارم حالتون بهتر بشه و بیاید اینجا خبر از حال خوبتون بدید. همه تلاشتون رو ب ...

باشه چشم عزیزم حتما.ممنونم🙃🙃

دوست عزیزم تو قوی ترین دختری هستی که توی زندگیم دیدم خیلی خیلی خیلی بیشتر از اونچه که خودت فکر بکنی قوی هستی مواظبت کردن از همون خواهر گلت یه روزی نجاتت میده کارمای مثبتی که هست مطمئن باش بهت برمیگرده  عزیزم تو باید به خودت کمک کنی حتی شده با یه بادکنک رنگی هم خودتو خوشحال نگه داری هم خواهرت رو نوازشش کن سعی کن یاد بگیری ارومش کنی ناآرامی و بیقراری تو اون رو بیشتر بی قرار می‌کنه تو خیلی قوی هستی که توی همچین شرایطی قرار داری مطمئن باش به روزی خوشبختی به طرف توام میاد هرکاری از دستت برمیاد برای آرامش خودت انجام بده گل من                      از دور بهت افتخار میکنم قشنگم....

2738
دوست عزیزم تو قوی ترین دختری هستی که توی زندگیم دیدم خیلی خیلی خیلی بیشتر از اونچه که خودت فکر بکنی ...

عزیزممممم😍😍😍منو میشناسی گلم؟؟؟

بابت حرفای قشنگت یه دنیا ممنونم😍😍😍😍

نه بهترین  تورو نمیشناسم فقط خواستم حس خوبی بهت داده باشم حتی برای یک صدم ثانیه

قربونت عزیزم اخه حرفات حس اشنایی بهم داد.خوشحالم کردی با حرفات گلم.ممنونم 😍😘😘

2706