2737
2734
مرسی گلم من شرایطم ازون بهتر بود واقعیتش اون پشتم بود خیلی خوب بود از درسو دور خودش زده بود میومد ...

وای چ عاشقانه🥴😄♥️

خدایا شکرت که همیشه هوای بنده هاتو داری دوست دارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چ عاشقانه🥴😄♥️

عاشقانه‌ش برا یه لحظشه

دیوونم کرد سال کنکور

ینی قبلا کسی ناراحتم میکرد میرفتم به اون میگفتم

ولی سال کنکور بیشتری باری که کسی ناراحتم کرد اون بود و منم به هیچکس نمیتونستم بگم😑

خدانکنه دگ استادت باهات صمیمی بشه

کلاس میگرفتیم تو اموزشگاه چون خانوادم خبر نداشتن، چنان داد میزد سرم یچیزیو یاد نمیگرفتم😒الان یادم افتاد دلم‌میخواد خفه‌ش کنم😂😂

2731
تو کانال دانشگاه دوبار اعلام کردن ولی تا دوسال دیگه شاید تغییر کنه،کی میدونه🤷‍♀️🤦🏽‍♀️

میشه توضیح بدی راجبش

میخان چیکار کنن

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2738
میشه توضیح بدی راجبش میخان چیکار کنن

چند تا مصوبه است

۱_ تاثیر سوابق۶۰ درصد کنکور۴۰

۲_کنکر دوبار تو یکسال برگزارمیشه و تادوسال نتایج اعتبار داره

۳_عمومیا برمبنای سوابق تحصیلی

۴_دانشگاها ی خاص شرط معدل میزارن

۵_(قالیباف عزیزدله و بس🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️)

İlove pain..برای بار دوم فکر کن
عاشقانه‌ش برا یه لحظشه دیوونم کرد سال کنکور ینی قبلا کسی ناراحتم میکرد میرفتم به اون میگفتم ولی س ...

عشق ب اینچیزاش خوکشله انشالله ک شوهرت شده وگرنه خیلی ضدحالی میخوریم😄منم بدم میادیکی میخادیه چیزیوبهم یادبده سرم دادبزنه حوصله نداری نیا عجب😔😂😂😂

خدایا شکرت که همیشه هوای بنده هاتو داری دوست دارم❤
عشق ب اینچیزاش خوکشله انشالله ک شوهرت شده وگرنه خیلی ضدحالی میخوریم😄منم بدم میادیکی میخادیه چیزیوبه ...

نههه شوهرم نیست

ولی دوس پسرمه الانم

فعلا نمیخوایم ازدواج کنیم

پول نداره بچم😂تا بره اینترن بشه‌وو حقوق بدن بهشو اینا وقت زیاد میبره

2706