2737
2734
عنوان

از کی تو سایت خوشتون میاد😛🤩😉🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 183 پست
@گامبی_وزیر ‍  @asiasa ‍  @عروس_خانومااااا     @_____نیل_____ ...

سلام عزیز خیلی ممنون 😍🌹لطف دارین. 💕

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
@عروس_خانومااااا     @elahemilany98     @flfli     @_emily_ ...

فداتون شم بانو شما عشق ترینی😍🌹

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام چطوری😍😍 من قربونت برم که انقده مهربونی🥰😍😘 دل به دل راه داره مائده جونم خیلی دوستت د ...

سلام شادی جونم ممنونم ❤️🌹❤️

خدا نکنه عزیزم ، منم دوستت دارم مهربونم 😍😘❤️

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731
خدا نکنه عزیزم ، لطف داری گلم 😘💖🌹💖

❤️❤️❤️

2738

از به روز شده ها اومدم 😂😍😍

@شیر_موز   ایشون اجی منه ، عشق منه😍😍 خیلی دوستش دارم 😍🥺

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
دینامیت  تگ بلد نیستم

قربونت

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706