2737
2734

انقد بهم زور میگن انقد ادیتم میکنن اگار خدایی نیس 

خودشونم مدهبی میدونن 😭😭😭

انگار ن انگار قلب تو وجودشونه جوری دارن ادیتم میکنن ک انگار من دشمن خونیسون تو این ۸ سال عیر احترتم کاری نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پناه ببر به خدا از شر شیطان رجیم😬😪

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2728
عزیزم خدا کمکت کنه . همت کن رویه ت و تغییر بده. تو انسان آزاده و بالغی هستی. چرا باید ظلم و حرف زور ...

دارم جدا میشم تو همین جدایی نمیدونی چقدر عدابم دادن انشالا خدا ب سرشون بیاره جز خدا دست منتقمی ندارم

دارم جدا میشم تو همین جدایی نمیدونی چقدر عدابم دادن انشالا خدا ب سرشون بیاره جز خدا دست منتقمی ندارم

بنده خدا درکت میکنم ولی بخاطر اونا جدا نشو از خدا بخوا خوبشون کنه و ترو به نحوی ک صلاحته کمک کنه 

خدا کافی ست.
2738

بسپار به خدا عزیز . خدا بهتر از ما همه چیو میدونه و عمل میکنه‌ .. دل شکستن و زجر دادن کسی تاوان داره الکی ک نیست.‌

2706