2726
عنوان

دیر راه افتادن کودک

6728 بازدید | 56 پست

سلام 

پسر من داره ۱۴ ماهش میشه ولی هنوز تمایلی به راه رفتن نداره 

خودم دستش و میگیرم بلند میشه و کنار مبل با تکیه به مبل چند دقیقه وایمیسته 

خیلی نگرانشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من ۱۸ماهگی راه افتاد تمایل داشت ولی نمیتونست

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2728
کسی نیست راهنماییم کنه

مجبورش نکن ولی کمکش کن شبا قبل خواب با روغن کمرش وپاهاش ماساژ بده کم کم دستش بگیره راه ببر خستش نکن

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
تاتامیکنه اگه دسشو بگیری؟دختر دوستم تو همین سن ها راه افتاد.پسراونیکی دوستم یک و نیم سالگی

تا دستاش و میگیرم که قدم برداره پاهاش و بالا میگیره ،قبل با روروئک خیلی خوب می فت الان رورویک سواری و هم فراموش کرده

بچه ی من یکسال وچهارماهش ک پرشد راه رفتن یاد گرفت

خاهرزادم23ماهگی راه رفتن یاد گرفت

پسردخترعمم یکسال وهشت ماهگی یادگرفت

اصلا نگران نباش قرار نیس همه ی بچه ها مث هم باشن ک راه رفتن ی چیز کاملا ژنتیکی هس

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

پسر من ۱۷ ماهگی راه افتاد 

ده ماه و نیمگی نشست

یازده ماهگی چهاردست و پا رفت

کلا منو خون به جیگر کرد 🤐🤕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
[QUOTE=196251381] براش واکر بچه بگیر بچه ها خیلی دوس دارن زود راه می افتن[/QUOT اصلا دوست نداره قدم ...

با رورویک هم دوس نداره ؟ دکترا شربت استیوکر  میدن کلسیم همراه با ویتامین دی هست دکتر نبردیش؟

پسر من اصلا دوست نداره ،چون چهار دست و پا هم نرفت و با باسن حرکت میکنه بیشتر نگرانم کرده

ببر دکتر نشون بده برای رفعم نگرانی خودت

2706