عنوان

اینستاگرام

68 بازدید | 9 پست

اینستاگرام برای دختر ۱۵ساله مناسبه؟

سلام دوستان من خواهرم ۱۵سالشه دختر با حجاب و خوبی هست الان یه چند روز میگه می‌خوام اینستا نصب کنم چون تمام بچه ها اقوام کوچک تر از خودش دارن 

میخواد بره کلاس دهم 

به نظرتون چیکار کنم 

بزاریم نصب کنه؟؟؟

اینستاگرام برای مرد ۴۰ ساله و زن متاهلم سم شده این روزا 

برای ۱۵ ساله دیگه خودت حساب کن

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

من‌نصب‌کردم 

دیدم‌بداومدم‌بیرون‌خودم 

محجبه‌هم‌هستم،☺️

دختر‌که‌باشی‌..!حتی‌اگه‌قرآن‌هم‌بخونی‌پشت‌سرت‌حرف‌میزنن‌ میگویند‌باخدا‌رابطه‌دارد..⁦(。◕‿◕。)➜⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مناسب نمیدونم حتی خودمم ندارم 

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
2728
[QUOTE=196251090]اینستاگرام برای مرد ۴۰ ساله و زن متاهلم سم شده این روزا  برای ۱۵ ساله دیگه خود ...

بله هر آدمی میتونه خودکنترلی داشته باشه 

موضوع اینه که خودکنترلی رو خیلی از بزرگترا هم بلد نیستن چه برسه بچه ها

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
ببخشید نمیخوام فصولی کنم شما خودتون اینستا دارید؟

بله دارم .ولی واقعا روم اثر نداره .ولی روی دختر فامیلمون که ۱۷ سالشه و همکارام و ...اثر گذاشته