2737
2734

آخه یه تاپیک نی نی سایت دیدم بعضیا گفته بودن خوب نیست یا گفتن ماه هشت فلافل خوردیم زاییدم فرداش... بخورم یا نه؟

نه چه ضرری

فقط ممکنه زیادش معده تو اذیت کنه 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چرا ضرر

خیس کن نفخش گرفته شه

مشکلی نداره

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2728
نخور اصلا  باعث نفع و سقط میشع

این حرفای  مسحره از کجا میاد خدایی؟خود دکتر روز اوای ک میری پیشش فقط میگ جیگر نخور زعفرونم سه ماهه اول نخور.اخه خودت پیش خودت فکرکن نخود چش باعث سقط میشه؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧

هییییچی توبارداری صرر نداره منتها متعادل.من تنها چیزی ک توبارداریم نخوردم غذاهای کنسروی مثل تن ماهی بود و جیگر وگرن حتی زعفرونو شله زردو تو سه ماهگیم خوردم بقیشم ک دیگ هیچی کلا زعفرون خوردم 

2738
چرادخیس میکنی هم کامل نمیره پس؟

یه دو اب بپز ابشو بریز دور حالا محض احتیاط

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
منکه دوروز خیس کردم بعد یه خیارم انداختم توش نفخش بگیره..

حالا نفخ داشته باشه چی میشه فوقش باید بری دستشویی دیگ.تازه جدیدا میگن خیس نکنید بذاریید بادای بدن خارج بشه

منکه دوروز خیس کردم بعد یه خیارم انداختم توش نفخش بگیره..

عزیزم قضیه خیار واقعیه؟من تشمزی بلند نیستم بهضیا گفتن حتی خیس نکنی هم خیار بنداز

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
حالا نفخ داشته باشه چی میشه فوقش باید بری دستشویی دیگ.تازه جدیدا میگن خیس نکنید بذاریید بادای بدن خا ...

وای نه نمیشه یه وقت صدا...

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
عزیزم قضیه خیار واقعیه؟من تشمزی بلند نیستم بهضیا گفتن حتی خیس نکنی هم خیار بنداز

آره بنظرم من یه بار وقت نشد یه روز یا کمتر خیس ندم بعد خیار انداختم خوب بود نفخی نداشت

2706