1874
2106
عنوان

سریال اتاق قرمز(کیرمیزی اودا)

181 بازدید | 22 پست

سلام خانوما کسی میدونه از کی و چه ساعتی پخش میشه تو شبکه ی جم این سریال؟

وزن اولیه ۵۵ 😓😓وزن دلخواه ۵۰ من میتووووووونم💪💪💪💪

چی

شب که میشه🎑 ...من دوتا ماه دارم🌜...دوتاچشمای تو👀 ...وقتی که تو چِشام میکنی اون دوتا چِشای نازو بازو بستش...انگاری شب میره کنار و ماه میاد توبا دار و دَستش🌠🌛وقتی تو بغل من 👫🏻فقط من واسه تو بهشته🏞 بدون کِ روی قلب من بزرگ اسمتو نوشته♥️milad♥️

چی میزی؟🙂😐🤔🤔🤔

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساندآن کس که بداند و نداند که بداندکوزه آب است ولی تشنه بماندن کس که نداند و بخواهد که بداندجان و تن خود را ز جهالت برهاندآن کس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند💜 عاشق شعر خنده سرگرمی...💚 
چی میزی؟🙂😐🤔🤔🤔

🤣🤣🤣🤣

شب که میشه🎑 ...من دوتا ماه دارم🌜...دوتاچشمای تو👀 ...وقتی که تو چِشام میکنی اون دوتا چِشای نازو بازو بستش...انگاری شب میره کنار و ماه میاد توبا دار و دَستش🌠🌛وقتی تو بغل من 👫🏻فقط من واسه تو بهشته🏞 بدون کِ روی قلب من بزرگ اسمتو نوشته♥️milad♥️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
چرا فحش ميدى اسى؟😂😂😐😐

استارتر بی ادب🤣🤣🤣🤣🤣

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساندآن کس که بداند و نداند که بداندکوزه آب است ولی تشنه بماندن کس که نداند و بخواهد که بداندجان و تن خود را ز جهالت برهاندآن کس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند💜 عاشق شعر خنده سرگرمی...💚 

استارتر چی میشد جای ک   ق   میذاشتی😆😆

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                         انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی زود بیا بغلم💕
2050

با اینکه فیلم ترکیه هس ولی محتوای روانکاوی دقیقی داره که دونستن این اطلاعات برای همه الزامیه.   

با اینکه فیلم ترکیه هس ولی محتوای روانکاوی دقیقی داره که دونستن این اطلاعات برای همه الزامیه.  ...

اره  بالاخره یکی منظور منو فهمید

از کی پخش میشه این سریال؟

2104

نوبتیه .اول باید دوبله کنن .الان بعد اینهمه تبغیل تازه میخوان شعله های اتشو بزارن .یه چن روز بعد پخشش میکنن .خودشون اعلام میکنن

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
چى هست بگو بدونيم

تاثیرات اسیب هایی که ادمها در کودکی دیدن  و ریشه ی مشکلاتشون ...

و تایید بر گوش دادن ادمها بدون قضاوت کردنشون 

فک کنم بر اساس داستانهای واقعی ساخته شده 

و کلا در مورد روانکاوی و روانشناسیه

شما که میدونی اونجوری که نوشتی چه معنی میده  چرا نوشتی خیلی زشته واقعا

والا ما خودمون ترکیم به زبون خودمونی نوشتم

1718