2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ماهم بچگی کتک خوردیم ولی عاشق مامانمون هستیم❤

ولی سعی کن کنترل کنی خودتو 

منم دخترمو دعوا میکنم ولی کتک نه

از همون دعواکردن هم پشیمون میشم☹ ولی واقعا ادم یوقتایی کم میاره

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2714

چندسالشه؟ گاهی دست خودمون نیست عزیزم ما هم ادمیم دیگه قرار نیست چون مادرشدیم همیشه باحوصله و صبور باشیم که . فقط سعی کن باهاش راه بیای و پابه پاش شیطنت کنی

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خب هر آدمی تو شرایط خاص یه کارایی می‌کنه درسته اشتباه کردی اما خودتو سرزنش نکن سعی کن تکرار نکنی بچه اس دیگه شیطونی می‌کنه بلاخره بزرگ میشه باور کن دلت واسه همین شلوغ کاریاش تنگ میشه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

منم بعضی وقتها از دست شلوغکاری و ریخت و پاش بچه ها عصبانی میشم ولی از خوراکی‌ مورد علاقه اشون محرومشون میکنم جلو چشم بچه هام میخورم بهشون نمیدم دخترم میگه مامان منو بزن ولی بستنی بده  یه کیفی میده که نگو تا یه هفته دیگه اذیتم نمیکنن

2706