2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۳۲سالمه بچم دو سالشه راضی ام اما با توجه به سنم دیگه نمیتونم یه بچه دیگه بخوام.چون حداقل میخواستم بی ...

ببین اتفاقا فکر میکنی حالت کم میشه خودت هوس میکنی یکی دیگه بیاری. من رفته بودم پیش دکتر میگفت همین پری روز یه زن 40 و خورده ای. 50 ساله رو سز کردم. من که 36 بودم میگفت بچه ای تو. گفتم دیر گفت برو این حرف رو نزن 

2731
رضايت از ازدواج بيشتر از زمانش به اين ربط داره كه تصميم عاقلانه گرفته باشى و انتخاب درست كرده باشى ...

سلام خانم دکتر. نیستین کم پیدایین...

مهاجرت کردین؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
خواهر من ۳۸ سالشه  بچه ی ۶ ام رو حاملست  اثلا دیر نیست براتون

ببخشید اهل کجایید؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خدا روشکر من از ۲۸ اقدام کردیم فردردین ۱۴۰۰ اخرین سقطم بود میخواستم ولی نشد

دلیل سقط مکررتون مشخص نیست؟؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

۲۶ ازدواج

۳۰ بچه

نمی‌دونم دیره یا نه😂

اما ترجیح می‌دادم کم سن و سال‌تر بچه بیارم. الان دخترم ۶ سالشه حوصله ندارم. دیگه بچه نمی‌خوام.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
لازم نیست راضی کنی  اگه دوست داری حتما بیار

من چون سه بار شکست خوردم ... دیگه هم میترسم هم از اینکه دوباره امیذوار بشم حس بدی بهم دست میده...

اما میترسم نیارم حس بدتری بهم دست بده یا بیارم دوباره بیوفته 

2706