2733
2739

۳۲سالمه بچم دو سالشه راضی ام اما با توجه به سنم دیگه نمیتونم یه بچه دیگه بخوام.چون حداقل میخواستم بیتشون پنج سال فاصله باشه که دیگه دیره اون موقع واسه خودم حوصله هم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سی و یک ازدواج کردم و سی و پنج باردار شدم و بسیار ناراضی هستم. چون بچه بیچاره ام هم تنهاست و من حوصله زیاد ندارم باهاش بازی کنم و هم جدا شدم و هم تو سن بالا سر و کله زدن با بچه خیلی سخته. به نظرم بچه رو نهایت باید تا سی سالگی آورد. البته اگر جدا هم نشده بودم با وضعیت کنونی اقتصادی و جامعه و عقل الآنم بچه نمی آوردم.

2738

رضايت از ازدواج بيشتر از زمانش به اين ربط داره كه تصميم عاقلانه گرفته باشى و انتخاب درست كرده باشى

و استقلال مالى و عاطفى داشته باشي كه بخاطر عشق تو زندگى بمونى نه پول و وابستگى و اينا 

خيليا دير ازدواج ميكنن ولى با فكر و برنامه و بعد رشد شخصيشون ،راضى اند 

خيليا هم دير ازدواح ميكنن فقط بخاطر حرف مردم كه نگن دير شده و چه ميدونم ترشيده و...به هر كيسي با هر شرايطى اكى ميدن ،اينا راضى نيستن

من ۳۳ سالمه همسرم ۳۴ سالشه، حدود یکسال و نیمه ازدواج کردیم، هنوز بچه نداریم، بله به شدت راضی هستیم و ...

جالبه چقدر خوب... 

من ۲۶ ازدواج کردم الان ۳۲ سالمه سه بار سقط داشتم بین دوتا تصمیم موندم کلا نی نی نیارم یا ۳۶ ب بعد بیارم ...

شوهرمم الان ۳۶ سالشه ... و ۶ ساله ازدواج کردیم 

من ۲۵ سالگی‌ازدواج کردم‌و‌ الان تو ۳۴ سالگی تازه باردارم( اگه فعلا بمونه چون لکه بینی دارم🤐🤐)

راضی هم هستم چون دوست داشتم یه سری دستاوزد داشته باشم بعد مامان بشم

توی‌گروه دوستاممکه تقریبا همسن هستیم  من اولی هستم که بچه دار شدم😂😂

2706