2733
2734
عنوان

بیاین اسم رلای سابقتونو بگین اسم کوچیک

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 140 پست
بسم الله  علی حسن حسین اکبر حبیب محمد رضا امیر سعید شایان مسعود حمید احمد محمود علیرضا و....یا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیزوری چیه؟

پیزوری یعنی یه پسری که اصلا ارزش نداره .بی ارزش و کم بها

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
2731
😂😂😂😂😂

هیچ وقت یادم نمیره با دوستم و دوستش رفتیم بستنی خوردیم رد طول روز میگفت بستنی گرونه از این به بعد هر کی دنگشو بده🤦‍♀️😂 پول بستنی قیفیارو دادم گفتم فقط گمشوو

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
این امیرا ی لعنتی🤧🤧🤧🤧

😅😅

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2738
😂😂😐😐الان متاهلی

نه ازدواجی نیستم 😂😂 یکیشون نانزد رسمی بود 

یکیشون عشقم بود که جدامون کردن و مجبورم کردن نامزد کنم 

البته من رفیق پسر زیاد دارم  دیگه همه اسمارو قاطی گفتم 😂😂

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .

همشون ممد حسین حسن سام  امیر  آرین آرش فرخ فرزاد جاوید تورج بقیشون یادم نی 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔
سهیل به به از اسم سهیل خیلی خوشم میاد

داداش من سهیله اسمش

دنبال ی دختر خوب و خوشگل میگرده😁😂

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
همشون ممد حسین حسن سام  امیر  آرین آرش فرخ فرزاد جاوید تورج بقیشون یادم نی

😂😂😂😂

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
دو شیفت کار میکرده🤣🤣🤣

🤣🤣

مسئولین ممکلت باید بیان دوره ببینن یاد بگیرن این حجم از فعالیت رو😂🙌

شاعر اینا بهشون گفته بود که زه گهواره تا گور رل بجوی 🤣🤣اینام الحق و النصاف تا آخرین قطره خون مقاومت کردن😂😂😂

دست هایم به  آرزو هایم نرسید!  آنها بسیار دورند.... اما درخت سبز صبرم می گوید .... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...  امام علی علیه السلام 💚 می فرمایند : ریشه قوی شدن دل ، توکل بر خداست ، خداوند، همیشه بهترین هایش را به کسانی ميدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💖
داداش من سهیله اسمش دنبال ی دختر خوب و خوشگل میگرده😁😂

عهههه عهههههههه خودش خوشگله؟

2706