2737
2734
عنوان

یه چیزی واسم خیلییی عجیبه

275 بازدید | 34 پست

من قیافم معمولیه

خیلی خوب ارایش میکنم 

خیلییی به خودم میرسم از بابت تیپ 

هرچی ک مد میشه میپوشم و همه میگن تیپت عالیه 

نگین عکس به هیچ عنوان ب سایت اعتماد ندارم 

قدم بلنده هیکلمم نه چاق نه لاغر 

ماشینم زیرپامه

تحصیل کرده هم هستم

اما انگار هیچچچچ پسری منو نمیبینه هیچ پسری نیگامم نمیکنه

بعد دوستای دیگم ک اصلا ب خودشون نمیرسن کلی خاطر خواه دارن 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

چند سالته مگه؟

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قیافت چه شکله؟و رفتارت چطوره شاید قسمت نی الان

من دماغم عملی چشم درشت صورت تپل

پوستم سبزه 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

خب اینا همه ظواهر و مادیات بود که گفتی

اونایی ک واقعا دنبال ازدواجن اولین مسائلی که دقت میکنن اخلاق، هم عقیده بودن، وقار و حیا و اصالت خونوادگیه.

بیشتر سعی کن این چهار پنج تا رو ، نکات مثبتشو بروز بدی و پررنگ کنی تو جامعه و پیش دیگران

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2706