2410
2553
من ماه پیش با بیهوشی انجام دادم.برای من بعد بیهوشی کمی درد داشتم.خدارشکر هیچ مشکلی هم نبود .این ماه ...

به سلامتی مبارک منم تو اقدامم الان ۵ ساله ولی خبری نیس یدونم حاملگی پوچ داشتم که وقتی فهمیدم پوچ بوده نابود شدم برای منم دعا هرچه زود تر باردار بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5914429/تجربه-من-از-عکس-رنگی-رحم عزیزم این تجربه منه با کا ...

من و شما چقدر شبیه همیم عزیزم.

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
2720
به سلامتی مبارک منم تو اقدامم الان ۵ ساله ولی خبری نیس یدونم حاملگی پوچ داشتم که وقتی فهمیدم پوچ بود ...

چشم عزیزم.تو هم دعاکن منم ان شاالله صدای قلبش بشنوم و خاطرم جکع بشه

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
2714
چطور گلم

چون منم بعد ی سال باردارشدم و بعد عکس رنگی اونم که خدارشکر جوابش بدون مشکل بوده دیگه.به این خاطر گفتم

که توی رحم مشکلی نباشی

اگه گرفتگی داشته باشه لوله هات اونوقت درد میگیره که اونم قبل از رفتن به مطب شیاف قوی مسکن و چنتا قرص مسکن بخور. اگه گرفتگی نداشته باشی درد نداره. من خیلی دقیق پرسیدم. بعدش هم حس گرفتگی داره عضلات  زیر شکم .. برا منم دعا کنین.. 

حسرت به دل موندم

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
اگه گرفتگی داشته باشه لوله هات اونوقت درد میگیره که اونم قبل از رفتن به مطب شیاف قوی مسکن و چنتا قرص ...

اخه عزیزدلم انءشالله شمام هرچه زود تر مادر بشی شمام مارو دعا کن