1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

من بدون بیهوشی انجام دادم....فقط بزرگش کردن...درد داره ولی نه خیلی زیاد....در حد درد پریود...بعدشم خیلی راحت گل وبلبل پا میشی میری

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بعده یسال انتظار وسختی مادرم کردی...17فروردین هزاروچهارصد بیبی چکم مثبت شد😍خدایا این لحظه رو واسه تک تک منتظرا آرزو میکنم❤️🌷سی فروردین هزارو چهارصد صدای قلب کوچولوشو شنیدم❤️هشت خردادهزاروچهارصد احتمال ۷۰درصد گفتن دخمله😍😍ششم تیرماه هزاروچهارصد انومالی گفت فندقم سالمه سالمه وصددرصد دخمل🥰😘
2032
من بدون بیهوشی انجام دادم....فقط بزرگش کردن...درد داره ولی نه خیلی زیاد....در حد درد پریود...بعدشم خ ...

من ماه پیش با بیهوشی انجام دادم.برای من بعد بیهوشی کمی درد داشتم.خدارشکر هیچ مشکلی هم نبود .این ماه حامله شدم خدارشکر

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5914429/تجربه-من-از-عکس-رنگی-رحمعزیزم این تجربه منه با کاربری دیگم نوشتم شاید بدردت خورد

من بااینکه همه چیمون سالم بود ماهه بعد غکس رنگی بلطف خدا باردار شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بعده یسال انتظار وسختی مادرم کردی...17فروردین هزاروچهارصد بیبی چکم مثبت شد😍خدایا این لحظه رو واسه تک تک منتظرا آرزو میکنم❤️🌷سی فروردین هزارو چهارصد صدای قلب کوچولوشو شنیدم❤️هشت خردادهزاروچهارصد احتمال ۷۰درصد گفتن دخمله😍😍ششم تیرماه هزاروچهارصد انومالی گفت فندقم سالمه سالمه وصددرصد دخمل🥰😘

من پارسال انجام دادم بدون بیهوشی زیاد درد نداشت فقط چندثانیه زیر دلم مثل درد پریود گرفت و خوب شد ولی بعدش سرگیجه داشتم

♥️هرکس راجبه واریکوسل و درمانش اطلاعاتی داره بهم بگه براتون صلوات میفرستم🙏♥️
2104
من ماه پیش با بیهوشی انجام دادم.برای من بعد بیهوشی کمی درد داشتم.خدارشکر هیچ مشکلی هم نبود .این ماه ...

خداروشکر

منم ماهه بعدش باردار شدم بااینکه سالم بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ماه پیش با بیهوشی انجام دادم.برای من بعد بیهوشی کمی درد داشتم.خدارشکر هیچ مشکلی هم نبود .این ماه ...

به سلامتی مبارک منم تو اقدامم الان ۵ ساله ولی خبری نیس یدونم حاملگی پوچ داشتم که وقتی فهمیدم پوچ بوده نابود شدم برای منم دعا هرچه زود تر باردار بشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5914429/تجربه-من-از-عکس-رنگی-رحم عزیزم این تجربه منه با کا ...

من و شما چقدر شبیه همیم عزیزم.

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.

برای چه مشکلایی عکس رنگی میگیرن؟؟؟

هرازگاهی خودت را هرس کن،تمام سختیهایت، دردهایت، خاطرات بدت را باغبانی کن .سبک کن فکرت را ، ازهرچه آزارت مي دهد. وقتى ذهنت رو آروم كنى، ميتونى صداى خدا رو بشنوى .😀
من و شما چقدر شبیه همیم عزیزم.

چطور گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051