2726
پزشکی هر جا بخونی خوبه    

اره ولی کلا زندگی اونجا چ کیف دیگ داره

توی سایت یکی هست پزشکی ترکیه میخونه بذار ببینم ای دیش یادم میاد اسمش انیتاست

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اتفاقا خیلی راحته فقط مدرک آیلتس با نمره بالای ۷ و نمره دیپلم بالا میخواد ، یه ورودی هم ازت میگیرن ک ...

ترکیه ؟ یا کشورای دیگ من کسورای دیگرو مثل المان میدونم میشه از طریق رشته های پیراپزشکی بورسیه شی اونجا ازمون بدی بری پزشکی 

اسی نتونسم ای دیشو پیدا کنم خودمم دنبالشم توی ترکیه پزشکی میخونه تو سایتم هست تاپیکای خیلی خوبی داره اگ میخای یه تاپیک بزن بگو تگش کنن اطلاعات خوبیم داره

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
هزینه اش رو نمیدونی چقدر شد؟

نه فقط میدونم خیلی زیاد دارن هزینه میکنن

ولی خب به نظرم از لحاظ علمی پایینتره که کسی که اینجا ۳سال قبول نشده اونجا همون بار اول قبول شده...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706