2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این همه کشور حالا چرا کشور به این مضخرفی

کجاش مضخرفه؟هم نزدیک ایرانه هم اونجا چیزهایی میتونی داشته باشی که اینجا نمیشه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
برگشت ایران؟

نه همون جا ازدواج کرد بعد دوستم با پدر مادرش جمع کردن رفتن کانادا خواهرشم رفت کانادا، الان اونجا زندگی میکنن

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2728
کشورای الکی ک اینجا اجازه کار و مطب نداری کشورای خوبم ک قبولیش سخته فقط ی راه داره نمیدونم میشه یا ن ...

بعضی دانشگاهاش مورد تایید 

و خب کسی ک اونجا بخونه مسلما نمیاد اینجا همون جا میمونه دیگ

کشورای الکی ک اینجا اجازه کار و مطب نداری کشورای خوبم ک قبولیش سخته فقط ی راه داره نمیدونم میشه یا ن ...

اتفاقا خیلی راحته فقط مدرک آیلتس با نمره بالای ۷ و نمره دیپلم بالا میخواد ، یه ورودی هم ازت میگیرن ک فوق العاده آسونه

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
دختر دایی مادرم رزیدنت چشم آلمانه

اون جا هم سیستم درسیشون مثل ایرانه 

یعنی اول باید کنکور بدی بعد دانشگاه؟

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

عزیزانم ترکیه فقطو فقط واسه مسافرت خوبه گرچه به پای شهرای کشور خودمون نمیرسه👌بعد اونجا شرط اول اینکه زبان بلد باشی منظورم زبان ترکی  زبانت خوب نباشه هیچی حتی اگر زبانتم فول باشه فقط کافیه بفهمن یابانجی هستی فوری میکنن تو پاچت

🌈♥️And you are like a rainbow in my life
2706