1874
2106

خواهر دوستم پزشکی قبرس خونده 

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺. درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                        در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میدهشهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️اگر نظری، چیزی دررابطه با تاپیک های من یا خودم داشتین، اینجا بهم بگین

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

یکی از فامیلای ما سه بار اینجا کنکور داد قبول نشد

حالا رفته پزشکی ترکیه...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2064
خواهر دوستم پزشکی قبرس خونده 

برگشت ایران؟

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨ 
هزینه دانشگاهش میدونی چقدر؟

نه نمیدونم، ولی خیلی کشورای بهتری هست

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺. درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                        در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میدهشهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️اگر نظری، چیزی دررابطه با تاپیک های من یا خودم داشتین، اینجا بهم بگین

دختر دایی مادرم رزیدنت چشم آلمانه

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدَنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂        
2032
چون بقیه کشورا گرون :/ 

عزیزم آلمان رایگانه دانشگاه های دولتیش

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدَنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂        
2104
پذیرفته شدنم راحته اونجا...

خیلی راحته

این همه کشور حالا چرا کشور به این مضخرفی

کجاش مضخرفه؟هم نزدیک ایرانه هم اونجا چیزهایی میتونی داشته باشی که اینجا نمیشه

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
برگشت ایران؟

نه همون جا ازدواج کرد بعد دوستم با پدر مادرش جمع کردن رفتن کانادا خواهرشم رفت کانادا، الان اونجا زندگی میکنن

1718