2726

این چندوقته توبارداریم نشده تمیزکنم یعالمه چربی مونده توش وسفت شده چجوری تمیزش کنم

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

یه اسپری هست اونو بگیر یا پودر نانو 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم با سیف بتونی تمیزش کنی 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2728

جوش شیرین و سرکه یا آبلیمو بکش به چربیهاش

فقط از برق بکش. بعد با دستمال خشک کن

اگه چربی زیاده ی ظرف توش آبلیمو آب بریز بزار ۵ دقیقه روشن باشه دستگاه بعد خاموش کن تمیز کن

منم الان سولارمو تمیز کردم اینطوری .

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
جوش شیرین و سرکه یا آبلیمو بکش به چربیهاش فقط از برق بکش. بعد با دستمال خشک کن اگه چربی زیاده ی ظر ...

روش دوم ک گفتی اگه چربیش زیاده چیکارکنم؟متوجه نشدم ببخشید

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
روش دوم ک گفتی اگه چربیش زیاده چیکارکنم؟متوجه نشدم ببخشید

توی ظرفی آبلیمو بریز با آب بزار داخل دستگاه . بعد روشن کن دستگاه رو بزار ۵ دقیقه روشن باشه تا آبلیمو کامل تبخیر بشه بعد دستگاه رو خاموش کن. و با دستمال نسبتا زبر بکش داخل دیواره دستگاه خیلی تمیز میشه چربیها کامل میره.یخورده اگه بازم  چربی موند جوش شیرین و ابلیمو با دستمال بکش به دیواره ها.کامل تمیز میشه.

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
توی ظرفی آبلیمو بریز با آب بزار داخل دستگاه . بعد روشن کن دستگاه رو بزار ۵ دقیقه روشن باشه تا آبلیمو ...

ممنونم گلم