2726
عنوان

شوهرسابقم و رلش😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4789 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله ک خوشبخت بشه 

عزیز خوشبخت که نشده خودشم فهمید اشتباه کرد زندگیش رفت بچش رفت  همه چیش کم کم داره از دست میده یه ماشین داشت تصادف کرد داغون شد حالا با مرد پولداری صیغه شده ولی خب اون به چشم یه کلفت بهش نگاه میکنه ولی خب خرجشو میده 

😍😍😍
2728
همونی که تو سر تو گذشت وقتی باش ازدواج کردی و بعد ازدواجم پیگیری و کنار نذاشتی

😘😃😃😄😉

افکار و عقایدی که توی مغز من در جریانه با اونایی که تو ذهن تو میگذره کاملا فرق داره ؛ اگر قرار هممون مثل هم فکر کنیم پس هویت و خود واقعیمون چی میشه؛پس سعی نکن افکارتو  به کسی تحمیل کنی  و دیگران رو تخریب  ؛ اگر تا الان اینجوری بودی راه رو اشتباه رفتی؛ 

تو ک طلاق گرفتی دیگه چیکارش داری؟

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم
لابد غرق در محبتش کرده زنا گول محبت مردارو میخورن 

دقیقااااا

پسر دیپلمه و کارگر کارخونه ای می‌شناختم که با توجه و محبت با یه وکیل ازدواج کرد، زنه براش ماشین خفن هم خرید 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍
عزیزم اونموقع خانواده اش گندشون بالا نیومده بود اونموقع حرف از پیشرفت زندگی و کارش و شغلش بود اونم ...

دوستانی که گفتید همون چیزی که تو سر گذشت

این پست رو بخونید بعد زخم بزنید

ببین منم طلاق گرفتم و دیگه هر چی بود تموم شد شیرازه زندگیم پاشید پس دیگه ازش می‌گذرم بیخیالش میشم شوهر سابقم بره ازدواج کنه بچه دار بشه دیگه اصلا مهم نیست براش دعا میکنم اونم خوشبخت بشه 

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••

ولی ارزش دخترارو موقعیت اجتماعی پانترشون تعیین نمیکنه ....

ببین منم طلاق گرفتم و دیگه هر چی بود تموم شد شیرازه زندگیم پاشید پس دیگه ازش می‌گذرم بیخیالش میشم شو ...

من هنوز تو دوره ی سوگواری هستم😓😓😓

هنوز عده ام تموم نشده😓

حق ندارم ناراحت باشم که انقدر راحت از من گذشت و خیلی راحت برام جایگزین آورد

عزیزم 

من هم اول عاشقش شدم بعد فهمیدم یه چیزایی رو 

مثلا اینکه از همسرش جدا شده و مشکلات جدی داره 

اینکه سطحش خیلی از من پایین تره و و و 

تا یک جایی هم فکر میکردم اوکی دوستش دارم این دوست داشتن کفایت میکنه و تفاوت ها به چشم نمیاد ولی یکجایی واقعا زد بیرون و اذیت کرد من هم تمام کردم رابطرو 

شاید این خانم هم مطلع نیستن از خیلی چیزها یا درگیر زبون بازی اون اقا شده

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
2706