2737
2734
عنوان

شیو کردن..

287 بازدید | 28 پست

چیکار کنم بعدش دون دون نشه؟..اولش موقع شیو کردن پوستم رو محکم میکشم و شیو میکنم دیگه زبر نمیشه اما پوست مرغی میشه بازم😪

تو تنها چاره ی منی خدا💛لحظه ی اومدنش که شد همه چیز ایستاد!ساعت از حرکت؛زمین از چرخش و قلبم از کار!💕🤭😍یک عاشق هستم که کلی جنگید تا به عشقش رسید از خواسته تون دست برندارید❤دی ماهی شیطون و مهربونی ام🤭دف نوازم💕واسه بهتر شدن حال روحیم ی صلوات بفرس اگه میشه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لوسیون ضد التهاب و مرطوب کننده بزن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
باچی اصلاح میکنی

تیغ

تو تنها چاره ی منی خدا💛لحظه ی اومدنش که شد همه چیز ایستاد!ساعت از حرکت؛زمین از چرخش و قلبم از کار!💕🤭😍یک عاشق هستم که کلی جنگید تا به عشقش رسید از خواسته تون دست برندارید❤دی ماهی شیطون و مهربونی ام🤭دف نوازم💕واسه بهتر شدن حال روحیم ی صلوات بفرس اگه میشه🌹
2738
لوسیون ضد التهاب و مرطوب کننده بزن

دیگه پوست مرغی نمیشه؟

با ژل یا کف شیو کن ، بعدشم افترشیو بزن  

افترشیو چیه؟کجا میفروشن 

دیگه پوست مرغی نمیشه؟

نه علت پوست مرغی خشکیه پوسته هر از گاهی هم اسکراب کن میتونی با قهوه یا شکر هم انجام بدی

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706