2737
2734

اگه خودتون اوضاع مالی خوبی داشتین و شاغل نبودین یعنی به هر حال شرایط بچه دار شدن داشتین بچه اولتون چند ساله میشد اقدام میکردین برای دومی

خدایا دلم انقد گرفته که کسی جز تو نمیتونه درک کنه خداجونم ازت معجزه میخوام خدایا منو به حال خودم رها نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بچم یکسال و سه ماهشه وقته امپولم نزدیک تموم بشه میخوام دوباره بزنم شوهرم میگه جلوگیری نکن ولی من تصمیم دارم دخترم سه سالش شد بعدا اقدام کنیم ( ولی درکل میخوام دیگه بچه نیارم اگه شوهرم راضی بشه)

خدایا دلم انقد گرفته که کسی جز تو نمیتونه درک کنه خداجونم ازت معجزه میخوام خدایا منو به حال خودم رها نکن 

خوب از اونجایی که برام اهمیت داره هم زبون و همبازی باشن

بین ۳ونیج تا ۵سال نهایت

بچه های خودم ۴سال ونیم هست خوبه

زودتر به خورده سخت تر میشه

درهرحال اولی از شیر گرفته بشه از پوشک گرفته بشه این دوتا ثابت بشه درش 

یه خورده هم مستقل

بالای ۳سال حتما

بیشتر از ۳ سال نباشه

منم میگه سه سال چون خیلی زیاد فاصله باشه نمیتونن همدیگه ارو درک کنن

با تجربه میگم چون بچه هام بزرگن دیگه 

بالای ده سال تا هم بزرگتره کاملا مستقل شده باشه هم به اندازه محبت دریافت کرده باشه هم کمک حال باشه  همم خودم جوونیم فقط صرف بچه داری نکرده باشم 😪

دیگه اونموقع کوچیکه برای همه لذت بخشه