2726
عنوان

چیکار کنم

184 بازدید | 13 پست

خیلی ناراحتم از دست همسرم نشستم فک کردم گفتم من کی از ته دلم شاد بودم؟ یادمه از همون اولاش دعوا داشت هیچ وقتم نگفته ببخشید همیشه طلبکار بود همیشه طرف بقیه بود دعوا میکرد قهر میکرد هر وفت دلش میخواست میومد آشتی نمیکم همش مقصر اون بوده شاید من یه جاهایی کینه ای بودم ولی اون هیچ وقت معذرت خواهی نمیکرد پشیمون نمیشد حالا من تا ازم معذرت نخواد نمیرم اشتی چرا من باید همش ناز بکشم ک زندگیمون خراب نشه بدرک 

کاربری دست دو نفر 🥰

یہ راھکار اگر دعوا زیاد دارید زیاد یہ روز کلا شمع روشن کنید و بشینید باھاش صحبت کنید اگر عصبی شد توی صحبت ھاتون بھش بگید کامل گوش کنن و بعد عصبی بشن بعد از تمام شدن حرف ھاتون برید محکم بغلشون کنید و بوس کنید ھمہ دیگر رو تاثیر رو ھم میبینید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یہ راھکار اگر دعوا زیاد دارید زیاد یہ روز کلا شمع روشن کنید و بشینید باھاش صحبت کنید اگر عصبی شد توی ...

دمت گرم این مال داستاناس

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

ناراحتت کرده ناراحتش کن 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
نہ عزیزم جدیہ امتحان ھم شدہ

والامردای سمت ما صفره صفررررن😔

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
ناراحتت کرده ناراحتش کن 

همیشه عصبی میشه دعوا راه میندازه حتی میخواست ی بار منو بندازه بیرون منم این دفعه کوتاه نمیام داشتم تو اشپزخونه ناهار درست میکردم رفت اتاق درو محکم کوبوند منم رفتم گفتم قهری ک قهرم برام مهم نیس من وجدان راحته

کاربری دست دو نفر 🥰