1874
2079

دوستم نامزد کرده ی جشن گرفته با رلش ک باهاش کات کنه ن رلش میدونس نامزد داره ن نامزدش 

بعدش تو مهمونی نامزدش اومددددد جلو همه زد تو گوشش حلقه رو هم ازش گرف 

هیچ راه برگشتی نداره درستع؟؟؟؟

واقعا رل زدن چ فازیه واقعا من باهاش کنار نمیام اصلا😂

جم تی وی تقدیم میکند🥴

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            

نفهمیدم چی ب چی شد🙄

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

یعنی دختره نامزد داشته هم رل؟؟؟😑

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱
2032

روانیی ان مردم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

پسرا از جیک و پوک هم خبر دارن چطوری یکیشون رل زده یکی نامزد کرده 

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
2104

ناموسا جدی میگی یا سرکاریه

بارها این سوال را از خود پرسیده ام که اگر به جای چهره ی انسان ها نوای قلبشان را میدیدم از میانشان میگریختم؟یا عاشق میشدم؟....:) اسم کاربریم یه جورایی واسم جنبه فان داره پس بکشین بیرون:/
2051