2733
2734

سلام عزیزان..پسر سه ساله بنده توی دوماهگی ختنه شده..اما دکتر نمیدونم سوزونده رپی آلتشو یا چی که اللن لک سیاه به اندازه دوتا عدس افتاده..راه درمانی داره؟؟باید پیش چه دکتری ببرمش؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی دیگه بدبخت کرده پسرتو ببرش دکتر اندازه بگیره زیادی بریده یا ممکنه کجو کوله بریده 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین
2728
2738
نه فقط دوتا لک سیاه افتاده مثل اینکه سوزونده باشه جاش مونده

ببر دکتر عفونت نکنه

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین
پسر منم تا چندسال بعد عملش یه چیزی حالت جوش سیاهی رو پوستش بود ولی کم کم رفع شد الانم ماشالله مردی ش ...

سالم باشه ایشالا عزیزم...این جوش نیست انگار لک هست انگار سوخته باشه چنین چیزی

شیراز هستیم گلم

من.نکا کر م توی پذیرش 24 چهارتادکتر بود شیراز ..

باید بری متخصص کلیه و مجاری ادراری یا همون اورولوژیست

ببین کی تو شهترتونه 

الان اسمشونو من میگم ببین نشنیدی

بـِ توکّلِ نامِ اعظـمتــ ... سلام :)
2706