2733
2734
عنوان

جواب ازمایش بارداریم ببین جوابش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 47 پست
الان منوی بغضی گرفته ک میخام زاربزنم نمیدونم وقتی گفتین منفیه یهودلم شکست

من درکت میکنم دیروز همین حالو داشتم ایقد گریه کردم تا سبک شدم

خدایا مرا هزار امید است و هر هزار تویی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درکت میکنم دیروز همین حالو داشتم ایقد گریه کردم تا سبک شدم

وای خیلی بده

با آنکِه دِلش بستِه بِه دِل‌‌هایِ دِگر بود ؛ دیوانِه دِلم باز گِرِفتار دِلش بود🌿🖤-️
2731

منفیه گلم

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2738
باش گلم

اگه قرص پچیزی مصرف نکرده ی هفته ای صبر کن بعد بی بی چک بزن . انشالله که باردار باشی.

نشدم یکی دوماه بعد حتما میشی چون بعد از تاخیری به این شکل بارداری اتفاق میفته.

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
اگه قرص پچیزی مصرف نکرده ی هفته ای صبر کن بعد بی بی چک بزن . انشالله که باردار باشی. نشدم یکی دوماه ...

بی بی چک زدم دوتاخط افتادیکیش کمرنگ بودک رفتم ازمایش دادم

با آنکِه دِلش بستِه بِه دِل‌‌هایِ دِگر بود ؛ دیوانِه دِلم باز گِرِفتار دِلش بود🌿🖤-️
2706