2726
عنوان

جواب ازمایش بارداریم ببین جوابش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازکجابفهمم منفیه

از رو بتا.بتا بالای ده مشکوکه.بالای ۳۰ یا ۳۵ بارداریه

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

[QUOTE=196244017]نوشته عدد بتا زیر ۱۰ منفی هست. بالای ۲۵ مثبت بین این دو عدد مشکوک به بارداری[/Q

باش گلم ولی چراپریودنشدم ۱۰روزگذشته اصلاسابقه نداشته حالت تهوع دارم کمردردوزیرشکمم دردمیکن

با آنکِه دِلش بستِه بِه دِل‌‌هایِ دِگر بود ؛ دیوانِه دِلم باز گِرِفتار دِلش بود🌿🖤-️

الان منوی بغضی گرفته ک میخام زاربزنم نمیدونم وقتی گفتین منفیه یهودلم شکست

با آنکِه دِلش بستِه بِه دِل‌‌هایِ دِگر بود ؛ دیوانِه دِلم باز گِرِفتار دِلش بود🌿🖤-️
الان منوی بغضی گرفته ک میخام زاربزنم نمیدونم وقتی گفتین منفیه یهودلم شکست

خدا بزرگه .منم مثل تو بودم .اگه خاستی برو دکتر بگو برات امپول تحریک تخمک بنویسه من با اون امپول همون ماه باردار شدم 

اره ۵ماه اقدامم

هنوز ۵ ماهه بغض داری.ای خواهر چند سالته؟تایکسال جاداری .تابکسال نشدن طبیعیه.نگران نباش 

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
ازکجابفهمم منفیه

تکرار‌کن دوهفته بعد‌من یک بوددوهفته بعد۹۴ شد

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706