2726
عنوان

اونایی که درآمدشوهرشون بالای ۵۰ میلیون هست

| مشاهده متن کامل بحث + 6213 بازدید | 242 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه فرقی داره

اوپرا جون همیشه اسمتون ذهن منو مشغول میکنه ما تو زیست دوازدهم برای یوکاریوت ها بود یا پروکاریوت ها برای ترجمه و راه اندازی یه قسمتی بود به نام اوپرا اسمتون از کجا میاد؟ 😆

😊
2728

همسر من وضع مالیش خوبه 

خودش همه ی داراییش رو تلاش کرده بدست آورده 

اگه از نظر رتبه یک تا ده باشه اون ده ما ۲

خیلی همو دوست داشتیم .دوست شدیم خیلی اتفاقی

همسرم میگه دلم پیشت گیر کرد

هیج وقت در مورد اختلاف طبقاتی مون حرف پیش نیومده 

همیشه پیش خانواده اش تعریف کرده از خانواده مون

بیشتر تو کار ازاد این درامد ها وجود داره . کار دولتی مگه اینکه فقط نماینده ای مدیری باشی . اطرفیان ه ...

عزیزم مدیران نهایت ۱۰ تومن بگیرن 

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir
اوپرا جون همیشه اسمتون ذهن منو مشغول میکنه ما تو زیست دوازدهم برای یوکاریوت ها بود یا پروکاریوت ها ب ...

اون اپران هست😶

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
خوووو خودش میگه دزدم باشه عیب نداره✌تازه ایناااا از اون خلافکارای حرفه ای ان 😋😋😋نمیدونی چ جیگرایی ...

مثل شخصیتهای رمانهای عاشقانه پلیسی و خلافکاری!! 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
جوووووووون عاشق خطر و هیجان هستم

اسی رمان زیاد میخونی؟   

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
این بار هم تاپیکت سر کاری هست ؟ مثل تاپیک طناز و آنجلینا و......خیلیای دیگه؟ یا راست میگی؟

من که چیزی از خودم توی این تاپیک نگفتم که بگید راست یا دروغ باشه

فقط سوال کردم

بر محمد و آل محمد صلوات
2706