2726
عنوان

اونایی که درآمدشوهرشون بالای ۵۰ میلیون هست

| مشاهده متن کامل بحث + 6213 بازدید | 242 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی پول ماهیانه بهت نمیده؟

چرا

من كلن ادم صبور و بسازي هستم..سعي ميكنم با سياست جلو برم خيلي بريز و بپاش نداشته باشم و اينجوري باشم چون تو دوران مجرديم سختي كشيدم يهو الان بخام كل عقده هامو برطرف كنم...

۵۰ میلیون پول جوارب منه فقط چی فک کردین🤪🤪🤪

من مدادمو ۶۰میلیون خریدم😋🤣🤣🤣

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
خودت شاغل شو و این درآمد و کسب کن همونطور که خیلی از خانوما این درآمد و و حتی بیشترشو دارن

دقیقا خودت میلیونر شی شوهر میلیاردرم گیرت میاد تازه بیشتر خانما بعد از پولدار شدن نیازی به همسر ندارند حالاحالاها

😊

من بودم. 

خانواده از نظر مالی معمولی و کارمند.   

ولی مستقل بارمون اوردن و از اول بهم گفتن باید کار کنی هر جا شد. حتی مجانی تا کار یاد بگیری و روابط به دست بیاری. 

با شوهرم دوست شدم از سن کم. این خصیصه رو به اون هم انتقال دادم. و الان یه بیزینس رو که بیست سال روش کار کردیم دوتایی داریم می چرخونیم. 

شده بود حتی پول تاکسی نداشتیم ولی الان خداروشکر سه ساله به بار نشست همه چی. 

خواهر اینجا یکی بگه درامد شوهرم بالای پنجاه تومنه کسی باورش نمیشه یا هم میگن دروغ میگ طرف

یکی از اشناهاـ شوهرش خلیجیه درامدشون بالای صد خونواده پدریشم با اصالت با ابرو تو شهرشون همه میشناسنشون ولی با وضع مالی متوسط که قبلا عالی بوده شوهرشم پسر رفیقای باباش بوده سوال دیگه ای باشه؟😄

خدایا خودت مراقب عزیز ترینم همسر مهربونم باش❤🙏
2706