2091
2106
عنوان

اونایی که درآمدشوهرشون بالای ۵۰ میلیون هست

| مشاهده متن کامل بحث + 6052 بازدید | 242 پست
۵۰ میلیون پول جوارب منه فقط چی فک کردین🤪🤪🤪

من مدادمو ۶۰میلیون خریدم😋🤣🤣🤣

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡#خانم_مهندس_سایت😇ببخشید که درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
خودت شاغل شو و این درآمد و کسب کن همونطور که خیلی از خانوما این درآمد و و حتی بیشترشو دارن

دقیقا خودت میلیونر شی شوهر میلیاردرم گیرت میاد تازه بیشتر خانما بعد از پولدار شدن نیازی به همسر ندارند حالاحالاها

😊

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من بودم. 

خانواده از نظر مالی معمولی و کارمند.   

ولی مستقل بارمون اوردن و از اول بهم گفتن باید کار کنی هر جا شد. حتی مجانی تا کار یاد بگیری و روابط به دست بیاری. 

با شوهرم دوست شدم از سن کم. این خصیصه رو به اون هم انتقال دادم. و الان یه بیزینس رو که بیست سال روش کار کردیم دوتایی داریم می چرخونیم. 

شده بود حتی پول تاکسی نداشتیم ولی الان خداروشکر سه ساله به بار نشست همه چی. 

2077

خواهر اینجا یکی بگه درامد شوهرم بالای پنجاه تومنه کسی باورش نمیشه یا هم میگن دروغ میگ طرف

یکی از اشناهاـ شوهرش خلیجیه درامدشون بالای صد خونواده پدریشم با اصالت با ابرو تو شهرشون همه میشناسنشون ولی با وضع مالی متوسط که قبلا عالی بوده شوهرشم پسر رفیقای باباش بوده سوال دیگه ای باشه؟😄

خدایا خودت مراقب عزیز ترینم همسر مهربونم باش❤🙏

شما همون طناز طباطبایی نیستی؟

قبلا برای آرزوهام میجنگیدم . ولی جهان هستی کار خودشو میکنه ... دکتر هلاکویی میگه از وقتی که آرزوهام را فراموش کردم احساس خوشبختیم شروع شد . فهمیدم برای خوشبخت بودن باید دست از جنگیدن برداشت و از داشته ها لذت برد.
2032
چه فرقی داره

اوپرا جون همیشه اسمتون ذهن منو مشغول میکنه ما تو زیست دوازدهم برای یوکاریوت ها بود یا پروکاریوت ها برای ترجمه و راه اندازی یه قسمتی بود به نام اوپرا اسمتون از کجا میاد؟ 😆

😊

همسر من وضع مالیش خوبه 

خودش همه ی داراییش رو تلاش کرده بدست آورده 

اگه از نظر رتبه یک تا ده باشه اون ده ما ۲

خیلی همو دوست داشتیم .دوست شدیم خیلی اتفاقی

همسرم میگه دلم پیشت گیر کرد

هیج وقت در مورد اختلاف طبقاتی مون حرف پیش نیومده 

همیشه پیش خانواده اش تعریف کرده از خانواده مون

2104
اوپرا جون همیشه اسمتون ذهن منو مشغول میکنه ما تو زیست دوازدهم برای یوکاریوت ها بود یا پروکاریوت ها ب ...

اون اپران هست😶

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡#خانم_مهندس_سایت😇ببخشید که درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
خوووو خودش میگه دزدم باشه عیب نداره✌تازه ایناااا از اون خلافکارای حرفه ای ان 😋😋😋نمیدونی چ جیگرایی ...

مثل شخصیتهای رمانهای عاشقانه پلیسی و خلافکاری!! 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
1718